Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska zabiegi medycyna estetyczna Łódź Widzew

Stymulatory

- służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny
- dają naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry
- nadają skórze świeżość i promienność

Do gamy stymulatorów tkankowych zaliczamy:
1. Profhilo – kwas hialuronowy i kompleks aminokwasów
2. Jalupro Classic
3. Jalupro HMW
4. Ejal 40
 

1. Profhilo to innowacyjna terapia odmładzająca, której zadaniem jest szybkie przywrócenie młodych proporcji skóry i tkanek podskórnych. Profhilo posiada wyjątkowe właściwości reologiczne, dzięki czemu preparat równomiernie wypełnia tkanki. Właśnie dzięki tej budowie jest to absolutny prekursor jeśli chodzi o remodeling twarzy. Dla preparatu Profhilo opatentowana została metoda tylko 5 wkłuć po każdej stronie twarzy! Dzięki tym wkłuciom efekt narasta w czasie, co świadczy o tym, że następuje całkowita przebudowa własnej tkanki i dzięki temu pozytywne zmiany będą utrzymywały się dłużej.
Ostatnio też opracowane zostały specjalne punkty dla bardzo trudnej okolicy szyji! 

Nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją - „efekt miliona sprężynek”, efekt wygładzenia skóry
zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych)
łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy: kolagenu typu I i III oraz elastyny silniej, niż inne preparaty kwasu hialuronowego (efekt potwierdzony w biopsjach skóry) – efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący
zapoczątkowuje procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie
pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu

Rekomendowana liczba zabiegów: 1 – 2 w odstępach 30-dniowych. Efekt utrzymuje się około 1-1,5 roku.

2. Jalupro Classic
Dedykowany dla skór młodych, poszarzałych, ziemistych. Zawiera wysoko cząsteczkowy kwas hialuronowy oraz kompleks aminokwasów : glicynę, L-prolinę i L-lizynę - substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Ich zawartość doskonale stymuluje fizjologiczną syntezę kolagenu oraz prawidłowe życiowe funkcje skóry. Produkt intensywnie nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność.
Skóra już po pierwszym zabiegu zostaje napięta, odżywiona, nabiera blasku i zdrowego koloru.

Rekomendowana liczba zabiegów: 3 – 4 w odstępach 10 dni

3. Jalupro HMW
Dedykowany dla skóry dojrzałej, pomarszczonej, poszarzałej i z utratą jędrności. Jego szczególnym zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd m.in. na twarzy oraz szyi i dekoldzie. To innowacyjna terapia odmładzająca, której zadaniem jest szybkie przywrócenie młodych proporcji skóry i tkanek podskórnych. 

Rekomendowana liczba zabiegów: 2 – 3 w odstępach 20 dniowych.

4. Ejal 40
EJAL40 przywraca aktywność fibroblastów, stymuluje tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny, a tym samym odbudowuje strukturę skóry (jej macierz pozakomórkową) i poprawia gęstość. Dzięki temu nie tylko można uzyskać efekt odmładzający, ale także poprawić owal twarzy, odżywić skórę i poprawić jej ogólną kondycję. Wysoko skoncentrowany kwas hialuronowy o optymalnej masie molekularnej oraz specjalna 4-punktowa technika aplikacji sprawiają, że efekty zabiegu – wymodelowana, odmłodzona twarz – są szybkie, wyraźne i trwałe. 

Rekomendowana liczba zabiegów: 3 w odstępach 30 dniowych, następnie 1 zabieg na kwartał.