Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska zabiegi medycyna estetyczna Łódź Widzew

PRX-T33

PRX-T33 – BEZIGŁOWA STYMULACJA SKÓRY

PRX-T33 jest wyrobem medycznym powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru).

Kwas TCA silnie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia fizjologiczne i mechaniczne właściwości skóry, dzięki czemu staje się ona napięta, wygładzona a pory widocznie zmniejszone. Dodatek nadtlenku wodoru neutralizuje agresywne działanie kwasu trójchlorooctowego.

Dzięki tak unikalnemu połączeniu tych związków zmniejszone jest ryzyko podrażnienia i uszkodzenia skóry, które przy tak wysokim stężeniu TCA w innych warunkach jest niemożliwe do wyeliminowania. Dlatego zabieg z powodzeniem można stosować nawet u pacjentów ze skórą wrażliwą, reaktywną i naczyniową. Ponadto preparat uzupełniono o kwas kojowy, który jest naturalnym antyoksydantem o działaniu rozjaśniającym.

Zatem PRX-T33 to w pełni bezpieczna i innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, wykorzystywana w walce ze skutkami jej starzenia się oraz w terapii wielu defektów estetycznych.

Zabieg ze względu na swoją małą inwazyjność i brak złuszczania naskórka można wykonywać o każdej porze roku – również latem

Czym wyróżnia się PRX-T33?

  • biorewitalizacja bez użycia igieł,
  • bezbolesność i bezpieczeństwo stosowania,
  • bez konieczności długiej rekonwalescencji,
  • brak fotouczulenia – możliwość wykonywania zabiegu również latem,
  • zabieg przeznaczony dla obu płci, w każdym wieku,

 

Preparat dopuszczono do rynku po 10-letnich badaniach klinicznych. Jego bezpieczeństwo i efektywność doceniło wielu specjalistów na całym świecie. Wykonano już ponad 100 000 zabiegów z jego wykorzystaniem.

Czy zabieg PRX-T33 jest bolesny?

Biorewitalizacja skóry za pomocą PRX-T33 to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg. Preparat może być stosowany nawet w przypadku dzieci (to doskonały sposób walki z bliznami po ospie wietrznej czy liszajcu).

W przypadku rozszerzenia protokołu o mezoterapię mikroigłową zabieg jest lekko bolesny.

Wskazania:

  • dzieci i nastolatki – blizny (ospa wietrzna, liszajec, trądzik), zastępuje oczyszczane twarzy, wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników,
  • 25-35 lat – melasma i inne hiperpigmentacje (przebarwienia), rozstępy,
  • 35-45 lat – biorewitalizacja twarzy, biorewitalizacja ciała, profilaktyka procesu starzenia się skóry, zwiotczenie skóry biustu, zmiany skóry dłoni, rozstępy,
  • 45 lat – korekcja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu oraz dłoni.

 

Preparat PRX-T33 gwarantuje uzyskanie niesamowitych rezultatów już po pierwszym zabiegu, także w przypadku zastosowania go jako samodzielny zabieg.

Podczas zabiegu najczęściej nakładane są 2 – 3 warstwy preparatu.

PRX-T33 można łączyć z innymi zabiegami, wtedy zwiększamy ich efektywność. Polecam połączenie zabiegu m.in. z wypełnianiem kwasem hialuronowym (poprawia efekt zabiegu wypełniania), jak i innymi procedurami medycyny estetycznej.

Rekomendowana liczba zabiegów: 5 – 6 w odstępach co 3 – 4 tygodnie.