Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska zabiegi medycyna estetyczna Łódź Widzew

Rewitalizacja okolicy oczu

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i cienka, a tkanka podskórna w tej okolicy słabo rozwinięta. Szybko więc dochodzi do wiotczenia skóry tej okolicy, powstawania, zmarszczek, zasinień, cieni i worków pod oczami. W efekcie nasze spojrzenie wygląda na zmęczone i niewyspane, dodaje nam lat i równocześnie ujmuje wdzięku, dobrego samopoczucia i pewności siebie. Z pomocą przychodzi nowoczesne medycyna estetyczna. 
Polecane zabiegi:

- Jalupro
Zawiera wysoko cząsteczkowy kwas hialuronowy oraz kompleks aminokwasów : glicynę, L-prolinę i L-lizynę - substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Ich zawartość doskonale stymuluje fizjologiczną syntezę kolagenu oraz prawidłowe życiowe funkcje skóry. Produkt intensywnie nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność.
Doskonale sprawdza się w leczeniu sińców, cieni, zmarszczek i worków pod oczami.
Rekomendowana liczba zabiegów: 3 – 4 w odstępach 10 dni


- Mezoterapia igłowa
Dzięki zabiegowi mezoterapii igłowej można wprowadzić pod skórę substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. 
Zabieg gwarantuje silne nawilżenie oraz stymulację i regenerację skóry. Jest w stanie poradzić sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Ampułki zawierają kwas hialuronowy nieusieciowany, kompleks antyoksydantów, peptydów.
Rekomendowana liczba zabiegów: 4 – 8 w odstępach 2 – 4 tygodniowych.


- Mezoterapia mikroigłowa
Podczas kuracji wykonuje się delikatne mikronakłucia, w skutek których skóra staje się napięta i odzyskuje swoją elastyczność. Cały proces polega na stymulacji produkcji nowego kolagenu i elastyny. Za sprawą mikronakłuć zostają uwolnione czynniki wzrostu, znajdujące się w płytkach krwi. Następuje podział fibroblastów i komórek macierzystych, dzięki czemu powstaje nowy kolagen i elastyna, będące jednymi z najważniejszych elementów budulcowych w naszej skórze.
Zabieg mezoterapii mikroigłowej daje efekt zagęszczenia i odmłodzenia skóry.
Rekomendowana liczba zabiegów: 4 – 8 w odstępach 2 – 4 tygodniowych.


- Karboksyterapia
Karboksyterapia okolicy oczu jest najskuteczniejszą metodą niwelowania cieni pod oczami. Zabieg ten, nazywany inaczej mezoterapią dwutlenkiem węgla, doskonale radzi sobie również z obrzękami i zastojami limfatycznymi okolicy oczu. Karboksyterapia okolicy oczu jest bezpieczną metodą rewitalizacji powieki górnej i dolnej. Karboksyterapia dwutlenkiem węgla stymuluje proces gojenia i produkcję kolagenu, więc skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, sprężysta i elastyczna. Tworzą się nowe mikronaczynka krwionośne przez co zwiększa się krążenie oraz drenaż limfatyczny. Uzyskujemy naturalną regenerację skóry.
Rekomendowana liczba zabiegów: 6 – 10 zabiegów w odstępach 1 – 2 tygodniowych.


- Peelingi chemiczny Retix C Eye
Zabieg stworzony dla prawdziwie delikatnej i trudnej, okolicy oka. Retix.C Eye to całoroczny zabieg w którego skład wchodzą trzy preparaty:
 Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu zawierający mieszanką kwasów: ferulowego, cytrynowego, jabłkowego, mlekowego, a także floretynę oraz retinol. Formuła peelingu zapewnia idealną równowagę pomiędzy skutecznością, a wysoką tolerancją
 Serum na skórę okolicy oczu z witaminą C i kwasem ferulowym doskonale uzupełnia działanie peelingu, również wykazując silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
 Nanostrukturalna maska w płacie na skórę okolicy oczu, która intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Maska zapewnia kojący efekt chłodzenia na całym obszarze zabiegowym.
Rekomendowana liczba zabiegów: 2 - 3 zabiegi w odstępach co 3 - 4 tygodnie. Serie można powtarzać 2 razy w roku.