Array ( [0] => crawl ) Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska

Milena Dziekońska - Kosmetolog

Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych w moim gabinecie kosmetologicznym w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 74.

To właśnie tutaj, w atmosferze relaksu, ciepła oraz przy dźwiękach kojącej muzyki rozluźnisz się i zapomnisz o codziennych troskach. A po udanym zabiegu poczujesz swoją energię i odbudujesz komfort wspaniałego samopoczucia, które jest wynikiem dbania o urodę a także zdrowie. Pracuję na sprawdzonych, profesjonalnych kosmetykach najwyższej jakości, co ma ogromne znaczenie w osiąganiu sprawdzonych, spektakularnych efektów.
 

Wykształcenie i uprawnienia

Duże doświadczenie praktyczne poparte wykształceniem i certyfikatami, przekłada się na wysoką jakość zabiegów kosmetologicznych w moim gabinecie kosmetologicznym w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 74

Nasze osiągnięcia

Opinie Milena Dziekońska kosmetolog Łódź

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetologii estetycznej, wykonuję przy użyciu preparatów cenionych i sprawdzonych firm, z najwyższą starannością, co poparte jest odpowiednimi certyfikatami a także efektami po zabiegach. Oto opinie moich pacjentów: