Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska zabiegi medycyna estetyczna Łódź Widzew

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to zabieg kosmetyczny, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Gęste i podkreślone rzęsy oszczędzają nam rano nieco czasu, który poświęcałyśmy na wykonanie makijażu, a dzięki najróżniejszym metodom możemy same zadecydować, czy zdecydujemy się na naturalny, czy bardziej spektakularny efekt.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, trwa 2 – 3 godziny.

Efekt wystarcza na 3 – 4 tygodnie, po tym czasie potrzebne jest uzupełnienie, aby ponownie cieszyć się pięknymi rzęsami. Uzupełnienia można wykonywać regularnie co miesiąc, nie trzeba robić przerw pomiędzy zabiegami.

Dbam o to, aby aplikacja rzęs była w pełni bezpieczna i dopasowana do urody oraz oczekiwań Klientki. Zawsze przeprowadzam rozmowę wstępną, dzięki której ustalam z Klientką końcowy efekt.

Do przedłużania rzęs oferuje w pełni profesjonalne i bezpieczne produkty. Rzęsy są odporne na wszelkie odgniecenia, nie łamią się i nie odkształcają. Nawet przy kontakcie z wodą, nie spadają i nie tracą swoich właściwości.

 

METODA 1:1

Polega na doklejeniu do każdej rzęsy naturalnej – jednej rzęsy jedwabnej. Mają różne grubości (0,10; 0,15; 0,20; 0,25), długości (8-14) dzięki temu efekt można w pełni dopasować do oczekiwań każdej z Pań.

 

METODA OBJĘTOŚCIOWA (2-12 D)

Polega na doklejeniu do każdej rzęsy naturalnej kilku rzęs tworzących wachlarzyk. Jest to metoda objętościowa. Są ultra cienkie, dzięki temu nie obciążają rzęs naturalnych. Są bardziej elastyczne, niż rzęsy jedwabne. Wyróżniają się również wyższym komfortem noszenia, pięknym połyskiem. Do wyboru są różne długości (8-15) i skręty (C, D, L+).

 

POSIADAM RÓWNIEŻ RZĘSY NA SPECJALNE OKAZJE (kolorowe, ombre)
 

RZĘSY KOLOROWE

Można dodać je do rzęs czarnych tylko w kąciku zewnętrznym oka lub poprzeplatać na całej długości rzęs z rzęsami czarnymi. Dla odważnych Pań można wykonać pełną aplikację kolorowymi rzęsami (jeden kolor lub kilka). Rzęsa na całej długości jest wybranego koloru.
 

RZĘSY OMBRE

Są to cieniowane rzęsy, dwukolorowe, nasada rzęsy jest czarna, a same końcówki są kolorowe. Kolory ombre są subtelne i eleganckie. Do wyboru są : fiolet, granat, czerwień, zieleń, brąz. Rzęsy ombre znakomicie podkreślają kolor tęczówki. Można dodać je do rzęs czarnych tylko w kąciku zewnętrznym oka lub poprzeplatać na całej długości z rzęsami czarnymi oraz wykonać pełną aplikację rzęsami ombre na całej długości rzęs. Można wykonywać nimi również metody objętościowe, ponieważ są delikatne.