Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska

Depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA LASER VECTUS

Cynosure Palomar Vectus to laser do epilacji wyróżniający się spektakularnymi efektami i najnowocześniejszą technologią, która została opracowana przez naukowców z Harvard University. Jego bezpieczeństwo i skuteczność poparte jest certyfikatem FDA, który stanowi najwyższą gwarancję jakości. Działanie medycznego lasera diodowego Vectus Palomar opiera się na emisji wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm. Światło emitowane przez laser jest absorbowane przez barwnik włosa, dzięki czemu mieszek włosowy ulega termicznej destrukcji.

Depilacja laserowa Vectus, dzięki unikatowej długości fali lasera, skutecznie i trwale niszczy żywą część włosa – jego macierz.
Aby podwyższyć komfort i bezpieczeństwo zabiegu, laser Vectus został wyposażony w system chłodzący Advanced Contact Cooling, który na bieżąco koi obszary skóry poddane zabiegowi. Jednak odpowiedź na pytanie, czy depilacja laserowa boli, uzależniona jest od obszaru zabiegowego oraz indywidualnego progu bólu Pacjenta.
Vectus doskonale sprawdza się zarówno w depilacji laserowej nóg, pach, bikini i pleców, jak i mniejszych obszarów: wąsika czy uszu. Moi Pacjenci cenią efektywność, dokładność i bezpieczeństwo zabiegu, dlatego w ich opinii laser Vectus to najlepsze rozwiązanie problemu zbędnego owłosienia.

Po serii zabiegów epilacji Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele lat. Po ich upływie mogą pojawić się pojedyncze, słabe włoski. Wówczas wystarczy wykonać zabieg przypominający, który utrwali spektakularne rezultaty.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami czy podrażnieniami po goleniu. Niewątpliwie depilacja laserowa nóg czy pleców to oszczędność czasu, ponieważ kilka zabiegów uwalnia nas od obowiązku ciągłego golenia. Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Pacjent może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji depilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy, a także w okolicach intymnych. Bardzo wysoka skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo i zminimalizowane odczucia bólowe są niewątpliwymi zaletami depilacji laserowej.

Dzięki zaawansowanej technologii laserowej usuwanie włosów u osób z bardzo jasnymi włoskami lub ciemną karnacją nie stanowi już wyzwania. Laser Vectus doskonale działa zarówno na cienkie i słabe włoski, jak i ciemne i mocne owłosienie. Szczególnie epilacja laserowa bikini cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest to obszar szybko ulegający podrażnieniom, ze skłonnością do krostek, wysypek i zaczerwienień.

Rekomendowana ilość zabiegów: 4 – 8 w odstępach co 6 – 8 tygodni