Array ( [0] => crawl ) : Kosmetologia estetyczna Łódź Milena Dziekońska zabiegi medycyna estetyczna Łódź Widzew

Lifting i laminacja rzęs

LIFTING RZĘS

To zabieg, dzięki któremu uzyskasz niesamowicie wyglądające rzęsy, utrzymujące swój wygląd przez 4 - 6 tygodni.
Unikalna technika łączenia specjalistycznych produktów sprawi, że Twoje rzęsy staną się dłuższe, grubsze i pełniejsze oraz pięknie podkręcone i nawilżone. Lifting rzęs to fantastyczna alternatywa dla przedłużania rzęs, oparta na bezpiecznych dla oczu i naturalnie wzmacniających produktach. Podczas zabiegu nakładana jest również czarna henna. Jest to zabieg głęboko odżywiający.

Preparat, którego używam został skomponowany tak, aby jak najlepiej zregenerować, nawilżyć i odbudować naturalne rzęsy. W 97,7% bazuje na naturalnych składnikach takich jak oleje jojoba, olej z lniczka siewnego, oleje z czarnuszki czy proteiny jedwabiu. Te składniki gwarantują nawilżenie, uzupełnienie, naprawę rzęs, dodając im jednocześnie blasku i miękkości. Używam również serum, zawierającego czystą keratynę, proteiny pszenicy i soi. Skład ten sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Serum to nie tylko chroni, ale dostarcza rzęsom witaminy i proteiny, co pozwala im rosnąć szybciej.

Po zabiegu:

  • nie używaj mocnych środków do demakijażu przez 48 godzin po zabiegu, ponieważ mogą odbarwić kolor
  • przez 24 godziny po zabiegu należy unikać kąpieli z dużą ilością pary wodnej oraz sauny i basenu. - odżywki, środki do makijażu mogą sprawić, że efekt utrzyma się krócej