Oferta


Kwas Hialuronowy 

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej, niż przed zabiegiem.

Dowiedz się więcej ->


Duobrazja

Duobrazja to połączenie mikrodermabrazji diamentowej z peelingiem chemicznym. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie głowicy ssąco-ścierającej.
Zastosowanie dodatkowo peelingu chemicznego zwiększa kilkakrotnie siłę zabiegu przez co skraca okres i ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania efektów.

Dowiedz się więcej ->


Mezoterapia mikroigłowa

DermaPen może być stosowany praktycznie na każdej okolicy, również na dużych obszarach ciała: na twarzy (łącznie z powiekami), szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach.
Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Dowiedz się więcej ->


Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny oczyszcza oraz odświeża skórę. Wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

Dowiedz się więcej ->


Przedłużanie rzęs

Pracuję na najlepszych produktach. Wszystkie używane preparaty są bezpieczne dla oka i skóry, dostosowane nawet dla alergików.

Dowiedz się więcej ->


Modelowanie ust

Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Dowiedz się więcej ->


Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

Dowiedz się więcej ->


Mezoterapia bezigłowa

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. 

Dowiedz się więcej ->


Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Wykorzystywana jest w celu odbudowy, odżywienia rewitalizacji, odmładzania, nawilżania skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Dowiedz się więcej ->


PRX – 33

Jest to unikatowe połączenie znanych w medycynie substancji, kwasu TCA, wody utlenionej oraz kwasu kojowego. Działanie poszczególnych składników zostało wzmocnione przez wzajemną reakcję między sobą, przy wyeliminowaniu działań niepożądanych każdego z nich.

Dowiedz się więcej ->


Hydrogenium+

Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z rodnikowym starzeniem skóry. Niemal dosłownie „wymiata” z niej wolne rodniki. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym.

Dowiedz się więcej ->


Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja to metoda mechanicznego złuszczania naskórka, wykonywana przy pomocy urządzenia wyposażonego w specjalne ścierające głowice. Pozwala na kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, aż do pożądanego poziomu.

Dowiedz się więcej ->

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.