Przedłużanie rzęs

Aplikacja rzęs trwa 1,5 – 3 godziny. Polega na doklejeniu do jednej rzęsy naturalnej – rzęsy sztucznej. Wyróżniają się one pięknym, wysokim połyskiem oraz idealnym profilem. Rzęsy są odporne na wszelkie odgniecenia, nie łamią się i nie odkształcają. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny. Efekt po zabiegu jest zachwycający.
Pracuję na najlepszych produktach. Wszystkie używane preparaty są bezpieczne dla oka i skóry,
dostosowane nawet dla alergików.


Dysponuję różnymi długościami, grubościami i skrętami rzęs, dzięki temu można uzyskać efekt od naturalnego po bardzo mocny. Dobierane są one w trakcie rozmowy wstępnej, według preferencji Klientki oraz odpowiednio do kształtu twarzy i rzęs naturalnych. Rzęsy są nie wyczuwalne na oku w trakcie noszenia, bardzo komfortowe.

Trwałość
Co 3 – 6 tygodni zalecane jest uzupełnienie rzęs w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych rzęs.
Efekty zabiegu
– Rzęsy są czarne, dłuższe, grubsze i zagęszczone
– Wyglądają jak pomalowane 24h na dobę
– Podkręcone
– Wodoodporne
– Oko jest bardziej wyeksponowane i „otwarte”
– Odmładzają spojrzenie
– Trwałe i elastyczne

image_preview (14)

Metoda 1:1

Polega to na doklejeniu do każdej rzęsy naturalnej – jednej rzęsy jedwabnej. Mają różne grubości (0,10; 0,15; 0,20; 0,25), długości (8-14), dzięki temu efekt można w pełni dopasować do oczekiwań każdej z Pań.

image_preview (6)

Metoda objętościowa

Metoda objętościowa polega na doklejeniu do każdej rzęsy naturalnej kępki złożonej z 2-5 rzęs lub przy większej objętości z 6-8 rzęs. Rzęsy układane są w małe wachlarzyki. Są ultra cienkie, dzięki temu nie obciążają rzęs naturalnych. Są bardziej elastyczne, niż rzęsy jedwabne. Wyróżniają się również wyższym komfortem noszenia, pięknym połyskiem. Do wyboru są różne długości (8-15) i skręty (C,D).

image_preview (4)

Russian Volume /Hollywood Effect

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 9D-10D to formuła polegająca na umocowaniu od 9 do 10 odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk na jedną rzęsę naturalną. Uzyskuje się dzięki temu mocne lub najmocniejsze zagęszczenie. Wachlarzyki tworzone są z ultralekkich rzęs, dzięki temu naturalne rzęsy naturalne nie są nadmiernie obciążone. Russian Volume gwarantuje efekt hollywoodzki przedłużanych rzęs, oczy są najmocniej podkreślone. Do wyboru są różne długości (8-14) i skręty (C, D).

POSIADAM RÓWNIEŻ RZĘSY NA SPECJALNE OKAZJE – kolorowe, ombre, brokatowe i z cyrkoniami.

rzesy2

Rzęsy Ombre

Są to cieniowane rzęsy, dwukolorowe, nasada rzęsy jest czarna, a same końcówki są kolorowe. Kolory ombre są subtelne i eleganckie. Do wyboru są : fiolet, granat, czerwień, zieleń, brąz. Rzęsy ombre znakomicie podkreślają kolor tęczówki. Można dodać je do rzęs czarnych tylko w kąciku zewnętrznym oka lub poprzeplatać na całej długości z rzęsami czarnymi oraz wykonać pełną aplikację rzęsami ombre na całej długości rzęs. Można wykonywać nimi również metody objętościowe, ponieważ są delikatne.

image_preview (2)

Rzęsy Kolorowe

Można dodać je do rzęs czarnych tylko w kąciku zewnętrznym oka lub poprzeplatać na całej długości rzęs z rzęsami czarnymi. Dla odważnych Pań można wykonać pełną aplikację kolorowymi rzęsami (jeden kolor lub kilka). Rzęsa na całej długości jest wybranego koloru. Uzyskujemy dzięki temu taki sam efekt jak przy pomalowaniu naturalnych rzęs kolorowym tuszem.

eye-1082030_1920 (1)

Rzęsy brokatowe i z cyrkoniami

Można dodać je do rzęs czarnych tylko w kąciku zewnętrznym oka lub poprzeplatać na całej długości z rzęsami czarnymi oraz wykonać pełną aplikację na całej długości rzęs.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.